جزییات خبر

شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۶
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۳۹۲۷
گزارشگر : ۹۱

حمایت 24 هزار حامی از کودکان یتیم و فرزندان محسنین سیستان و بلوچستان

(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۲۶

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: هم‌اکنون 24 هزار و 345حامی از کودکان ایتام و محسنین نیازمند استان سیستان و بلوچستان حمایت می‌کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: تعداد ایتام زیر 18 سال  تحت حمایت کمیته امداد این استان 23 هزار و 635 نفر است که در طول ایام مختلف سال توسط 17 هزار و 778 حامی  نیکوکارحمایت می ‌شوند.

وی افزود: در حال حاضر 3 هزار و 294 حامی در طرح فرزندان محسنین استان سیستان و بلوچستان مشارکت دارند.

عبادی با اشاره به روش های ثبت نام در طرح اکرام ایتام و محسنین، ادامه داد: مراجعه حضوری به تمامی دفاتر کمیته امداد در سراسر استان سیستان و بلوچستان و  سایت‌ اکرام ایتام و محسنین به نشانی Ekram.emdad.ir  و  روش‌های دیگر برای پرداخت کمک‌های نقدی حامیان به فرزندان ایتام و محسنین برنامه ریزی شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان یادآور شد: هم‌اکنون 24 هزار و 345حامی از کودکان ایتام و محسنین نیازمند استان سیستان و بلوچستان حمایت می‌کنند.

وی اعلام کرد: حامیان ایتام تحت حمایت، برای رفع حداقل نیازهای تحصیلی، معیشتی، مسکن، درمان ایتام و محسنین علاوه بر پرداخت کمک ماهیانه، پیگیر مشکلات سایر نیازمندی‌های مختلف فرزندان معنوی خود هستند و نسبت به حل مشکلات آنها مساعدت می کنند.

عبادی گفت: امید است خیران عزیز استان برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین حضور پیدا کنند و برای ثبت نام از طریق سایت اکرام یا مراجعه به تمامی دفاتر استان حامی ایتام این نهاد شوند.

انتهای پیام 


تعداد بازدید : ۳۹۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید