جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۳۹۰۶
گزارشگر : ۹۱
معاون کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد؛

مشارکت 8 میلیارد تومانی مردم نیک‌اندیش سیستان و بلوچستان در جشن نیکوکاری

(چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۵۹

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون براساس آمار اولیه بیش از ۸ میلیارد و 47 میلیون تومان مردم خیر و نیکوکار استان سیستان و بلوچستان به صورت کمک‌های نقدی و کالایی به جشن نیکوکاری کمک کردند

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی میرامامی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: امسال جشن نیکوکاری با شعار عید را به خانه هایشان ببریم در روزهای 14، 15 و 16 در سطح مدارس، مساجد، مراکز نیکوکاری و مصلی‌های نماز جمعه تشیع و اهل سنت سراسر استان برنامه ریزی شد که به سبب شیوع بیماری کرونا لغو و کمک های مردمی به صورت غیر حضوری جمع آوری شده است.

وی افزود: در آستانه سال نو با کمک مردم نیکوکار استان، سازمان ها، نهادها، ارگان‌ها، دستگاه های اجرایی، اصناف، بازاریان، معتمدان، بخشداران، فرمانداران و دستگاه های مختلف دولتی و خصوصی می توان حداقل نیازهای خانوارهای نیازمند را تأمین کرد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: تاکنون براساس آمار اولیه بیش از ۸ میلیارد و 47 میلیون تومان مردم خیر و نیکوکار استان سیستان و بلوچستان به صورت کمک‌های نقدی و کالایی به جشن نیکوکاری کمک کردند.

میرامامی با اشاره به روش‌های غیرحضوری برای مشارکت شهروندان در جشن نیکوکاری با عنوان «عید را به خانه‌هایشان ببریم»، یادآور شد:  برای ارائه کمک‌ها به صورت پیامکی، شماره‌گیری کد دستوری # 054*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه و انتخاب گزینه جشن نیکوکاری استان سیستان و بلوچستان،  و مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir در نظر گرفته شده است.

وی اعلام کرد: همچنین شماره کارت 60370991899960458 و شماره حساب 0107073030002نزد بانک ملی ، اپلیکیشن «سکه» و شماره ملی نیکوکاری از طریق شماره‌گیری ۰۹۶۸۸۷ برای جذب کمک‌های خیران پیش‌بینی شده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: دفاتر این نهاد در سراسر استان آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و کالایی مردم نیکوکار برای نیازمندان هستند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید