جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۴
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۳۸۸۶
گزارشگر : ۹۱
رییس اداره کمیته امداد شهرستان دلگان

256 طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد دلگان اجرا شد

(سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۲۴

رییس اداره کمیته امداد شهرستان دلگان گفت: 256 طرح اشتغال از محل منابع داخلی و بانکی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد اجرا شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدالرحمن بزمانی، رییس اداره کمیته امداد شهرستان دلگان گفت: یکی از رویکرده های مهم کمیته امداد امام خمینی (ره) جهت خودکفایی و توانمندسازی مددجویان اجرای طرح های اشتغال و خودکفایی از طریق تسهیلات خودکفایی جهت ایجاد فرصت شغلی است.

وی افزود: در این زمینه خدماتی مانند ارایه آموزش های فنی و حرفه ای، اعطای وام از محل منابع داخلی و بانکی پیش بینی شده و در اختیار مددجویان قرار می گیرد.

رییس اداره کمیته امداد شهرستان دلگان ادامه داد:  طرح اشتغال به صورت مرحله ای به صورت کارانگیزی، توان افزایی، خودکفایی و کارآفرینی اجرا شده و سعی شده براساس علاقه و توانایی مددجویان ورود به مرحله بعد را به دست آورد.

بزمانی یادآور شد: امسال 256 طرح اشتغالزایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد با اعتبار بیش از هشت میلیارد و 441 میلیون تومان اجرایی شده است.

وی گفت: عمده این طرح‌ها شامل دامداری، کشاورزی، خدمات و سایر طرح‌های توسعه و اشتغالزایی است.

رییس اداره کمیته امداد شهرستان دلگان اعلام کرد: در راستای پیشرفت این طرح ها کارشناسان خودکفایی کمیته امداد این شهرستان نظارت های مستمر فنی و تخصصی اعمال می کنند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۸۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید