جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۲
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۳۸۵۹
گزارشگر : ۹۱
به مناسبت روز احسان و نیکوکاری انجام شد

کمک 5 میلیون تومانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان به نیازمندان

(دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۴۲

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان مبلغ 5 میلیون تومان به مناسبت روز احسان و نیکوکاری جهت اهداء به نیازمندان اختصاص یافت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر و تشکر از عنایات ارزنده نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان زاهدان به ایتام و نیازمندان این خطه از میهن اسلامی ایران  گفت: همه ساله جشن ملی نیکوکاری با هدف کمک به نیازمندان و محرومان جامعه و گسترش فرهنگ احسان و نیکوکاری در آستانه سال نو و بهار طبیعت با شعار « عید را به خانه هایشان ببریم» برگزار می شود.

وی افزود:  برنامه ریزی های لازم برای همکاری و تعامل همه ادارات کل استان، سازمان ها، ارگان ها، نهادها، فرمانداران بخشداران و غیره مبنی بر مساعدت نقدی و غیر نقدی به ولی نعمتان جامعه (ایتام) در راستای التیام بخشیدن بخشی از نیازهای مادی و معنوی این عزیزان صورت گرفته است.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این زمینه توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان مبلغ 5 میلیون تومان به مناسبت روز احسان و نیکوکاری جهت اهداء به نیازمندان اختصاص یافت.

عبادی یادآور شد: مردم خیر و نیک اندیش داخل و خارج استان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری # ۰۵4*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه کمک های خود را به نیازمند اهداء کنند.

وی اعلام کرد: همچنین با استفاده از اپلیکیشن سکه، ایوا و سنا و پرداخت از قسمت نیکوکاری کمیته امداد امام (ره) استان به صورت غیرحضوری  عید را مهمان خانه های نیازمندان کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: شماره تماس گویای 0۹۶۸۸۷، سایت کمیته امداد به نشانی www.emdad.ir، شماره  حساب 0107073030002 و شماره کارت 6037991899960458 بانک ملی جهت واریز کمک های نقدی از دیگر روش‌های غیرحضوری برای شرکت در جشن نیکوکاری است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۸۷۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید