جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۵
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۳۸۴۸
گزارشگر : ۹۱
رییس کمیته‌امداد جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان؛

جشن نیکوکاری به صورت غیرحضوری در جلگه چاه هاشم برگزار شد

(دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۳۵

رییس کمیته امداد جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان گفت: امسال جشن نیکوکاری به صورت غیرحضوری برای دریافت کمک های مردمی جهت نیازمندان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدالله کریمی راد، رییس کمیته امداد جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان گفت: جشن نیکوکاری همان احسان  است که در این روزها با توجه به شیوع بیماری کرونا از روش های نوین و غیر حضوری برای کمک به نیازمندان در این آیین ملی استفاده شده است.

وی افزود:  جشن نیکوکاری در بخش جلگه چاه هاشم برای نخستین بار برگزار به طوری که در سال های گذشته کمک های مردمی از روستاها جمع آوری شده است.

رییس کمیته امداد جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان با اشاره به برنامه زمانبدی شده جشن نیکوکاری ادامه داد: جشن نیکوکاری امسال همزمان با 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد به فرمان امام خمینی (ره) در مدارس ، در  روز پنج شنبه 15  در میادین اصلی شهر و جمعه 16 اسفند در میعادگاه‌های نماز جمعه برنامه ریزی شد که به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شده و کمک های مردمی به روش غیرحضوری جمع آوری شده است.

کریمی راد یادآور شد: جشن نیکوکاری با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و  همچنین تأمین حداقل نیازهای نیازمندان در آستانه سال نو برنامه ریزی شده است.

وی اعلام کرد: کمیته امداد شهر جلگه چاه هاشم آماده دریافت کمک‌های مردم نیکوکار و نوع‌دوست در سطح این بخش است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید