جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۲
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۳۷۹۱
گزارشگر : ۹۱

استفاده از روش های غیرحضوری برای کمک به نیازمندان در جشن نیکوکاری

(چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۴۲

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: سایت کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir کد دستوری #054*۸۸۷۷*، شماره حساب 010707303002و شماره کارت 6037991899960458نزد بانک ملی ایران برای جمع آوری کمک‌های مردمی جهت نیازمندان پیش‌بینی شده که از طریق تلفن‌های همراه قابل دسترسی است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی میرامامی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: 641 پایگاه در سراسر استان سیستان و بلوچستان  برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به نیازمندان پیش‌بینی شده بود اما با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا  تاکید ما استفاده از روش های غیر حضوری است.

وی افزود:  به منظور رعایت نکات بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ایجاد پایگاه در سطح شهر، مراکز نیکوکاری، مساجد و  مصلی‌های نماز جمعه استان لغو شده و از مردم نیکوکار استان دعوت می‌کنیم که به‌صورت غیرحضوری ما را یاری کنند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: علاوه بر سایت کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir کد دستوری #054*۸۸۷۷*، شماره حساب  010707303002و شماره کارت 6037991899960458نزد بانک ملی ایران برای جمع آوری کمک‌های مردمی جهت نیازمندان پیش‌بینی شده که از طریق تلفن‌های همراه قابل دسترسی است.

میرامامی یادآور شد: تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷دانلود نرم‌افزار سکه و سنا از کافه بازار از دیگر راه های ارتباطی جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری سال جاری است.

وی گفت: درحال حاضر 51 هزار دانشجو و دانش آموز تحت حمایت این نهاد قرار دارند که در آستانه سال نو مردم نیکوکار و خیران استان سیستان و بلوچستان همچون سنوات گذشته در تأمین مایحتاج خانواده‌های نیازمند و کمک به توانمندسازری آنها  مشارکت کنند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید