جزییات خبر

سه شنبه / ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۳
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۳۷۶۲
گزارشگر : ۹۱

اعلام روش‌های نوین و الکترونیکی برای کمک به نیازمندان سیستان و بلوچستان

(سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۰۳

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: نیکوکاران می توانند به منظور مشارکت در جشن نیکوکاری با شماره گیری کد ussd عدد #054*8877* و نیز واریز وجوه نقدی به شماره حساب 010707303002 نزد بانک ملی ایران به نام کمیته امداد اقدام کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی میرامامی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: نیکوکاران می توانند به منظور مشارکت در جشن نیکوکاری با شماره گیری کد ussd عدد #054*8877* و نیز واریز وجوه نقدی به شماره حساب  010707303002 و شماره کارت 6037991899960458 نزد بانک ملی ایران به نام کمیته امداد اقدام کنند.

وی یادآور شد: برنامه ریزی شده تا پس از برگزاری جشن نیکوکاری، در قالب بن خرید و یا براساس شناسایی مراکز خرید لباس، کفش، کیف و لوازم التحریر امکان خرید از طریق بن با کیفیت مناسب برای مددجویان تحت حمایت فراهم شود.

میرامامی یادآور شد: نیکوکاران با شرکت در طرح هر کلاس یک حامی با شعار "همکلاسی دوست داشتنی من" می توانند با مبلغ ۱۰ هزار تومان در قالب این پویش جهت تامین حداقل نیازها از کودکان یتیم و محسنین حمایت کنند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: باتوجه به اینکه 51 هزار دانشجو و دانش آموز تحت حمایت این نهاد قرار دارند که در آستانه سال نو مردم نیکوکار و خیران استان سیستان و بلوچستان همچون سنوات گذشته در تامین حداقل نیازهای خانواده آنها  مشارکت کنند.

وی یادآور شد: با کمک مردم نیکوکار استان، سازمان ها، نهادها، ارگان‌ها، دستگاه‌های اجرایی، اصناف، بازاریان، معتمدان، بخشداران، فرمانداران و دستگاه‌های مختلف دولتی و خصوصی می توان وسایل و لوازم مورد نیاز آنها در عید نوروز تأمین کرد.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۸۸۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید