جزییات خبر

یکشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۰
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۱۱۸۱
گزارشگر : ۹۱
رییس کمیته امداد شهرستان سیب و سوران؛

250 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان سیب و سوران توزیع شد

(یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۰

رییس کمیته امداد شهرستان سیب و سوران گفت: در راستای اجرای طرح جشن عاطفه‌ها 250 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان شهرستان سیب و سوران توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،خدارحم پارسه، رییس کمیته امداد شهرستان سیب و سوران گفت: جشن عاطفه ها هرساله با فرارسیدن سال تحصیلی جدید به منظور جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم خیر و نوعدوست همزمان با سراسر کشور در شهرستان سیب و سوران برگزار شد.

وی افزود: این طرح با هدف تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند با شعار« بارنگ مهر، رویایی را بسازیم، برنامه ریزی شده است

رییس کمیته امداد شهرستان سیب و سوران ادامه داد: مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در روز پنجشنبه هفتم شهریور ماه در پایگاه‌های اصلی کمیته امداد در سطع شهر  و روز جمعه هشتم شهریور ماه پایگاه‌های ثابت و سیار مستقر در مصلی‌های نماز جمعه پیش بینی شد و کمک های مردم خیر و نوعدوست این شهرستان جمع آوری شد.

پارسه یادآور شد:  مرحله دوم جشن عاطفه ها به منظور آشنا ساختن دانش آموزان با فرهنگ احسان و نیکوکاری 10 مهرماه در سطح مدارس این شهرستان  برگزار شد.

وی اعلام کرد: دانش آموزان به عنوان سفیران نیکوکار حامل  پیام خیر و احسان در بین سایر اعضای خانواده خود باشند تا درنتیجه ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در سطح جامعه صورت گیرد.

رییس کمیته امداد شهرستان سیب و سوران گفت: با اجرای این طرح تلاش شده دانش آموزان با دستان مهربان و محبت آمیز خود به دانش آموزان نیازمند شهرستان، محله و روستای مدرسه و همکلاسی های خود کمک کنند. 

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید