جزییات خبر

یکشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۰۴
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۱۱۶۶
گزارشگر : ۹۱
قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان مطرح کرد

توزیع 800 بسته لوازم التحریر و کفش بین ایتام شهرستان زاهدان

(یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۰۴

قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: 300 بسته لوازم التحریر و 500جفت کفش بین ایتام تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک شهرستان زاهدان توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، وحید نجفی، قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: امسال جشن عاطفه در ۲ مرحله طی روزهای هفتم و هشتم شهریور ماه و همچنین ۱۰ مهرماه برگزار شده است.

وی افزود: مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در روز پنجشنبه هفتم شهریور ماه در پایگاه‌های اصلی کمیته امداد در سطع شهر  و روز جمعه هشتم شهریور ماه پایگاه‌های مستقر در مصلی‌های نماز جمعه اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردم نیکوکار این استان کردند

نجفی ادامه داد: مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار «با رنگ مهر، رویایی را بسازیم» امروز 10 مهرماه در سطح مدارس سراسر استان سیستان و بلوچستان  برگزار شد.

قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این طرح امدادگران این نهاد با همکاری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، اداره کل آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی، مراکز نیکوکاری وموسسات خیریه  اقدام به جمع آوری کمک ها و هدایای  مردمی و سپس توزیع آنها در بین دانش آموزان نیازمند کردند به نحوی که همه فرزندان این مرز و بوم در مسیر تعلیم و تربیت قرار گیرند و موجبات رشد و شکوفایی استعدادهای بالقوه نسل جدید بیش از پیش فراهم شود.

نجفی یادآور شد: باتوجه به شرایط اقتصادی حاکم در سطح کشور یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب کمک به نیازمندان بوده به همین دلیل وظیفه همه ما عمل به توصیه های مقام عظمای ولایت  است فرقی نمی کند در هر سنگری که خدمت می کنیم می توانیم تاثیر گذار باشیم.

وی اعلام کرد:  در حال حاضر 5 هزار و 852 دانشجو و دانش آموز از خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سیستان و بلوچستان در بخش‌ها و موضوعات مختلف استفاده می‌کنند

قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: در مرحله نخست جشن عاطفه ها بیش از سه میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی از سوی خیران و مردم نیکوکار این استان جمع آوری شد و پیش بینی می شود تا پایان مرحله نهایی این آمار افزایش یابد.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید