جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۷
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۱۱۱۲
گزارشگر : ۹۱

مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در مدارس سراسر سیستان و بلوچستان برگزار شد

(چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۰۷

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: مرحله دوم جشن عاطفه ها همزمان با سراسر کشور با شعار «با رنگ مهر، رویایی را بسازیم» در سطح مدارس سراسر استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در مراسم جشن عاطفه ها در آموزشگاه حیات طیبه شهرستان زاهدان گفت: بوی مهر وقی می‌آید بوی خدمت به همنوعان هم علاوه بر بحث آموزش و پرورش نسیم وزیدن می گیرد.

وی با اشاره به اینکه امسال جشن عاطفه‌ها در دو مرحله برگزار شد، افزود: مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در روز پنجشنبه هفتم شهریور ماه در پایگاه‌های اصلی کمیته امداد در سطع شهر  و روز جمعه هشتم شهریور ماه پایگاه‌های مستقر در مصلی‌های نماز جمعه اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردم نیکوکار این استان کردند

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار «با رنگ مهر، رویایی را بسازیم» امروز 10 مهرماه در سطح مدارس سراسر استان سیستان و بلوچستان  برگزار شد.

عبادی یادآور شد: امید است با تلاش‌های انجام شده جمع آوری در سطح مدارس قوی تر باشد البته در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها حدود سه میلیارد تومان جمع آوری شد  و در مرحله دوم که مرحله نهایی بوده با همت دانش آموزان عزیز این آمار به دو برابر برسد.

وی اعلام کرد: طبق پیش بینی‌های انجام یافته امسال بیش از شش میلیار  تومان کمک‌های مردمی استان سیستان و بلوچستان به جشن‌ عاطفه ها جمع آوری خواهد شد

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه مجموعه کمک‌های جمع آوری شده مردمی در سال گذشته به جشن عاطفه 5 میلیارد و 800 میلیون تومان بود، افزود: کمک‌های جمع‌آوری‌شده جشن عاطفه‌ها در مدارس با همکاری اداره‌کل آموزش و پرورش استان در میان دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می‌شود.

عبادی با اشاره به به روش‌های پرداخت الکترونیکی کمک‌های نقدی جشن عاطفه‌ها، گفت: مردم نیک‌اندیش سراسر استان سیستان و بلوچستان  می‌توانند کمک های نقدی خود را از طریق طریق شماره‌گیری کد #۰۵۴*۸۸۷۷* ، تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷ واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۶۰۴۵۸ و شماره‌حساب ۰۱۰۷۰۷۳۴۳۴۰۰۶ بانک ملی و یا مراجعه به سایت  emdad.ir پرداخت کنند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید