دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۲۱
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۶۶۱۱۳
گزارشگر : ۹۱

کسب رتبه سه رقمی کنکور سراسری توسط مددجوی کمیته امداد

(چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷) ۱۲:۲۱

مددجوی کمیته امداد شهرستان سراوان در کنکور سراسری سال 97 با کسب رتبه سه رقمی در رشته دندان‌پزشکی پذیرفته شد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سعیدحسین دبر سال 1377 چشم به جهان گشود و ساکن روستای هوشک شهرستان سراوان است.

وی مدرسه مقطع دبستان در روستای هوشک مدرسه مولوی ادامه تحصیل داد و به مدت پنج سال تحصیلی این دوره را می گذراند و جزء داشن آموزان برتر مدرسه بود و توانست در مدرسه راهنمایی نمونه دولتی امام سجاد (ع) و بعد از آن دبیرستان نمونه دولتی شهید مطهری با رتبه خوب معرفی شود و در نتیجه کنکور سراسری به خواسته های خود دست یافت.

دانشجوی موفق تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سراوان گفت: دوران ابتدایی مدرسه مولوی هوشک، راهنمایی نمونه امام سجاد (ع) و بعد از آن در دبیرستان نمونه شهید مطهری مشغول تحصیل بودم .

وی افزود: عامل موفقیت من انگیزه‌ای بود که پدرم به من می‌داد و همچنین تلاش و سخت کوشی که خودم برای رسیدن به هدف‌ام داشتم البته در کنار تمام نداشته هایم فقط برای هدف مدنظر تلاش می‌کردم و خداروشکر توانستم به آن دست یابم.

حسین بر ادامه داد: در آزمون های کانون قلمچی شرکت و البته بورسیه کانون بودم به طوری که در آزمون  جزء نفرات برتر شهرستان بودم و در کنار درس خواندنم به هدفم فکر می کردم.

دانشجوی موفق تحت حمایت کمیته امداد سراوان با اشاره به اینکه همواره هدفم جلوی چشم من بود، خیلی بزرگ روی کاغذ نوشته بودم دندان پزشکی و بر روی دیوار نصب کرده بودم ، افزود: من مربی خاصی نداشتم و همیشه برنامه های خود را با همکاری دبیران و مشاوران مدرسه دنبال می کردم البته در فعالیت های کلاسی شرکت و تمرینات، تکالیف دبیران مدرسه را پیگیری می کردم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تمرینات و وضعیت تحصیلی شما چگونه بود، گفت: وضعیت تحصیلی من خوب بود به طوری که در دوران راهنمایی جزء نفرات برتر بوده و همچنین در دوران دبیرستان به عنوان نفر برتر مدرسه و شهرستان معرفی شده و توانستم در رشته تجربی به هدف مدنظر دست یابم.

دانشجوی موفق تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سراوان با بیان اینکه در نخستین سال شرکت در کنکور سراسری پذیرفته شدم، گفت: مهمترین نقش در موفقیت من خانواده‌ام داشت و همیشه با دیدن پدر دلسوزم انگیزه‌ام برای درس خواندن بیشتر می‌شد البته در کنار آن راهنمایی دبیران دوران دبیرستان بسیار موثر بوده است

وی افزود: در این مدت روزانه  ساعت مطالعه من حداقل پنج ساعت و حداکثر 10 تا 12 ساعت بود. درحال حاضر در رشته دندان پزشکی در حال تحصیل هستم و انشاء الله تصمیم داشته در رشته ایمپلنت ادامه تحصیل دهم

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۰۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید