دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۶ دی ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۸
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۶۶۰۴۷
گزارشگر : ۹۱

کارگاه علمی آموزشی اقتصاد مقاومتی ویژه مددجویان سراوان برگزار شد

(یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۱۸

رئیس کمیته امداد شهرستان سراوان گفت: کارگاه علمی آموزشی اقتصاد مقاومتی برای مددجویان کمیته امداد شهرستان سراوان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ناصر ریگی گفت: کارگاه آموزشی اقتصاد مقاومتی با حضور 55 نفر از مددجویان و همچنین 20 نفراز پرسنل کمیته امداد شهرستان سراوان برگزار شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این دوره آشنایی کارکنان با مفاهیم  اقتصاد مقاومتی درراستای اجرایی کردن  بندهای سیاستهای ابلاغی و برنامه های ملی است.

رئیس کمیته امداد شهرستان سراوان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی گفت: «اقتصاد مقاومتی یعنی آن اقتصادی که در شرایط فشار، در شرایط تحریم، در شرایط دشمنی ها و خصومت های شدید میتواند تعیین کننده رشد و شکوفایی کشور باشد.»

ریگی ادامه داد: بنا به فرموده رهبر انقلاب اقتصاد مقاومتی به معنی تشخیص حوزه های فشار و متعاقباً تلاش برای کنترل و بی اثر کردن آنها و تبدیل این فشارها به فرصت است .

وی یادآور شد:  با اجرای این گروه های هدف با سیاستهای ابلاغی از قبیل تکریم کار و ارتقای فرهنگ کار، تقویت و توسعه کار شایسته و کارآفرینی، تولید آمار و اطلاعات صحیح و به هنگام در حوزه‌های مرتبط، جهت‌گیری اقتصاد مبتنی بر منابع به اقتصاد متکی به نوآوری، شفاف سازی و سالم‌سازی فعالیت‌های اقتصادی در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، ارتقاء شاخص‌های سهولت کسب و کار و کارآفرینی آشنا شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان سراوان افزود: یکی دیگر از موضوعات مورد بحث در این کارگاه ها آشنایی با ارکان اقتصاد مقاومتی از جمله استفاده از همه ی ظرفیت های دولتی و مردمی، حمایت از تولید ملی و مدیریت منابع ارزی است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۵۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید