دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۷ / ۰۹:۱۵
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۶۴۵۱۷
گزارشگر : ۹۱
تحقق مصوبات سفر رئیس کمیته امداد به استان سیستان و بلوچستان

نمایندگی کمیته امداد بخش آهوران افتتاح شد

(پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷) ۰۹:۱۵

سال جاری با هدف تحقق مصوبات سفر رئیس کمیته امداد به استان سیستان و بلوچستان و تسهیل در ارایه خدمات به مددجویان نمایندگی کمیته امداد بخش آهوران از توابع شهرستان نیکشهر افتتاح شد

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاح نمایندگی کمیته امداد در بخش آهوران شهرستان نیکشهر به تشریح جزئیات این برنامه پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید مهدی عبادی مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: مکانی در  بخش آهوران از توابع شهرستان نیکشهر توسط شورای اسلامی روستا و با همکاری بخشداری برای تسهیل خدمات کمیته امداد در اختیار این نهاد قرار گرفته است .

وی افزود: با توجه به حضور رئیس کمیته امداد در شهرستان نیکشهر بخشدار موضوع لزوم حضور مددکار خانواده این نهاد را به دلیل بعد مسافت تا مرکز این شهرستان و هزینه‌های زیاد این رفت و آمد مطرح که توسط مهندس فتاح موافقت به عمل آمد

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: این مکان به مدت سه سال برای خدمت رسانی به نیازمندان این بخش اجرایی شده است به طوری که مانند سایر مددجویان از تمام خدمات این نهاد بهره مند هستند.

عبادی یادآور شد: نیازمندان این بخش 160 کیلومتر تا مرکز شهرستان نیکشهر طی می کنندتا خدمات مورد نیاز خود را از کمیته امداد امام (ره) دریافت کنند اما اکنون در محل سکونت از این خدمات بهره مند خواهند بود.

وی اعلام کرد: هم اکنون در طول هفته به مدت دو روز مددکار خانواده این نهاد برای پاسخگویی به مشکلات نیازمندان در این بخش حضور دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: درحال حاضر تمامی پرونده‌های  مددجویان  به کمیته امداد بخش آهوران انتقال یافته است.

عبادی افزود: 867 خانوار این بخش علاوه بر دریافت خدمات مستمری از سایر خدمات این نهاد مانند درمان و بهداشت، امور فرهنگی، خدمات تحصیلی، مسکن، اشتغال و کمک معیشت بهره مند هستند

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید