دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۷ / ۱۰:۴۶
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۶۴۴۰۳
گزارشگر : ۹۱
توسط گروه جهادی و کمیته امداد انجام شد

اجرای پروژه‎های عمرانی و اشتغال‌زایی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان

(شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷) ۱۰:۴۶

گروه جهادی آل یاسین با همکاری کمیته امداد در تمامی زمینه‌ها از جمله اجرای پروژه‌های عمرانی متناسب با شرایط منطقه، آموزش قرآن کریم، ویزیت، تامین داروهای بیماران و کمک به معیشت خانوارهای نیازمند استان سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،محمد غفوری، مدیر گروه جهادی آل یاسین محمد غفوری گفت:   گروه جهادی آل یاسین از سال 76 تاسیس و به مناطق محروم پا نهاده است به طوری که از سال 82 تاکنون به طور متمرکز و پیوسته در منطقه سیستان حضور دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه مردم این منطقه در دور ترین فاصله نسبت به پایتخت هستند،و متاسفانه به دلیل مشکلات امنیتی تصورات ذهنی غلطی نسبت به این مردم ایجاد شده، ما تا پایان مشکل خشکسالی کنار هموطنانمان خواهیم بود.

مدیرگروه جهادی آل یاسین با اشاره به نحوه مشارکت اعضای گروه جهادی آل یاسین در مناطقه محروم، ادامه داد:  همه اعضای گروه جهادی ما دانشجویان استان تهران بوده اند که در کنار هم گروه را تشکیل دادند و الان هر کدامشان در حرفه ای مشغول هستند و در کنار کار،به فعالیت جهادی هم می‌پردازند.

غفوری یادآور شد: گروه جهادی آل یاسین در استان سیستان و بلوچستان در چند حوزه عمرانی،پزشکی ، فرهنگی و علمی در حال خدمت است.

وی با بیان اینکه در بهار سال 97 دو باب مسجد و 10 سرویس بهداشتی و حمام برای خانوارهای نیازمند به بهره برداری رسید، اعلام کرد: همچنین هزار بسته سبد غذایی بین نیازمندان توزیع شد که این روند تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

غفوری با اشاره به برنامه های بلند مدت این گروه جهادی ، افزود: برنامه اصلی بلند مدت تمرکز بر روی اشتغال است که در حال رایزنی و پیگیری هستیم.

مدیرگروه جهادی آل یاسین گفت: اکثریت اعضای ما جوان‌ها بوده اند و هستند و کار جهادی اثر گذارترین بخش زندگی آنهاست.

وی با بیان اینکه بزرگترین نیاز روستاها،ایجاد اشتغال پایداراست، افزود: مردم این مناطق بسیار قانع هستند و قدر خدمات نظام جمهوری اسلامی را می‌دانند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید