دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۲ مهر ۱۳۹۷ / ۱۰:۰۳
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۶۴۳۸۳
گزارشگر : ۹۱
درمرحله دوم جشن عاطفه‌ها صورت گرفت

کمک به دانش آموزان نیازمند مدرسه در تامین مایحتاج تحصیلی

(پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷) ۱۰:۰۳

مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با حضور منسجم دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان برای کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند در سطح مدارس این استان برگزار شد.

قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در برنامه رادیویی به تشریح برنامه‌های اجرایی مرحله دوم جشن عاطفه ها در سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، وحید نجفی، قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در این برنامه گفت: به منظور تحقق و اجرای دستورات دین مبین اسلام ، آرمان های متعالی بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری در امر ترویج فرهنگ انفاق و نوع دوستی، مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار « لبخند مهر ، بسته به مهر شما » برگزار شد.

وی افزود: با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند در تأمین مایحتاج تحصیلی و هم چنین رفع فقر ، محرومیت و نهادینه سازی آن در بین دانش آموزان ، برنامه جشن عاطفه ها با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و این نهاد در روز چهارشنبه 11 مهرماه سال‌جاری  به صورت هماهنگ در تمامی مدارس محوری سطح این استان با بهره گیری از گروه های پیشتاز سازمان دانش آموزی برنامه ریزی شده است.

قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ضرورت رفع نیازهای فوری و عمومی جامعه از جمله خدمت به محرومان و حرکت‌های خیرخواهانه مردمی و انقلابی، ادامه داد:  70 هزار پاکت جشن عاطفه‌ها با هماهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش این استان بین مدارس برخوردار  به منظور دریافت کمک های دانش آموزان توزیع شده است.

نجفی یادآور شد: 34 مدرسه محوری در سطح استان سیستان و بلوچستان به صورت نمادین نسبت به اجرایی مراسمات ویژه مرحله دوم جشن عاطفه ها اقدام کردند.

وی اعلام کرد: کمک های جذب شده در مرحله اول جشن عاطفه ها در روزهای  15 و 16 شهریور ماه  سال‌جاری سه میلیارد و 400 میلیون تومان بوده که همه کمک ها بین نیازمندان توزیع شده است.

قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان افزود: درآمدهای جشن عاطفه های سال گذشته سه میلیارد و 900 میلیون تومان به صورت کمک نقدی و غیرنقدی در بین دانش آموزان توزیع شده است.
 
نجفی گفت: سامانه پرداخت الکترونیکی کمک های جشن عاطفه ها# 3*5*054*8877* و شماره حساب 0107073434006  بانک ملی وجوه امانی وشرعی کمیته امداد برای واریز کمک‌های نقدی مردم خیر و نیکوکار پیش بینی شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۱۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید