دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۷ / ۱۰:۳۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۶۴۳۰۷
گزارشگر : ۹۱

حمایت از پایان نامه‌های تحصیلی دانشجویان مددجو مرتبط با سیاست‌های کمیته امداد

(دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷) ۱۰:۳۹

کمیته امدادامام (ره) استان سیستان و بلوچستان به منظور ترویج گفتمان دینی در حوزه خیر و احسان و تحقق احکام برنامه پنج ساله ششم از پایان نامه‌های دانشجویان تحت حمایت مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حمایت می کند.

مدیر برنامه ریزی و پژوهش کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان به تشریح حمایت این نهاد از پایان نامه‌های تحصیلی مقطع دکتری و کارشناسی ارشد در سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمدعلی راهداری، مدیر برنامه ریزی و پژوهش کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: کمیته امداد امام (ره) به منظور بهره گیری موثر از ظرفیت علمی دانشگاه‌ها از پایان نامه‌های دانشجویان تحت حمایت در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حمایت می کند.

وی افزود: رویکرد اصلی این برنامه ترویج گفتمان دینی در حوزه خیر و احسان، تحقق احکام برنامه پنج ساله ششم این نهاد  در قالب تولید آثار علمی دانشجویان و طلاب مددجو حمایت است.

مدیربرنامه ریزی و پژهش کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد:  تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد، دکتری و طلاب حوزه‎های علمیه دعوت می‌کند تا در زمینه موضوعات مورد حمایت این نهاد از جمله نقش خیر و احسان در تحقق عدالت اجتماعی، الگوی توسعه مشارکت‌های مردمی در عرصه بین الملل، الگوی مددکاری کمیته امداد امام (ره) به تدوین پایان نامه بپردازند.

راهداری یادآور شد:  پایان نامه‌های مقطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشجویان تحت‌حمایت دانشگاه‌های دولتی، واحدهای منتخب دانشگاه آزاد اسلامی و طلاب حوزه های علمیه مشمول حمایت قرار دارند.

وی اعلام کرد: حمایت از پایان نامه ها صرفا در چارچوب موضوعات این نهاد پس از ارزیابی به صورت متمرکز در کمیته امداد امام (ره) استان سیستان و بلوچستان انجام می شود.

مدیر برنامه ریزی و پژوهش کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: برنامه عملیاتی امور  پژوهشی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در سطح ادارات شهرستان های این استان با اتخاذ رویکرد "مساله محوری "، تحقق بخشی به اسناد بالا دستی وبرنامه‌های کلان سازمانی باتوجه به توان علمی و تخصصی دانشجویان به ویژه فرزندان مددجو به نحوی که موجب بهبود مستمر برنامه‌ها وفعالیت‌ها و از همه مهمتر تقویت فضای کارشناسی برای  تصمیم گیری را فراهم آورد ، صورت می گیرد.

راهداری افزود: همچنین برگزاری نشست علمی‏تخصصی به منظور بررسی کارشناسی موضوعات منبعث از اسناد بالا دستی ونیز پرداختن به مسائل اساسی مرتبط با سیاست های کمیته امداد امام (ره) وگقتمان سازی مباحث راهبردی ، با دعوت از صاحب نظران داخل وخارج سازمان در دست اقدام قرار دارد.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۸۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید