دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۹ تیر ۱۳۹۷ / ۰۷:۴۳
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۶۲۸۶۶
گزارشگر : ۶۷
به مناسبت دهه کرامت انجام می شود

اهدا 800 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند سیستان و بلوچستان

(سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷) ۰۷:۴۳

سال‌جاری همزمان با دهه کرامت به نیت امام رضا (ع) مددجویان و خانوارهای نیازمند بسیاری میهمان سفره کریمانه اهل‌بیت(ع) می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان به تشریح ویژه برنامه‌های این نهاد به مناسبت دهه کرامت  سال 97 پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: در استان سیستان و بلوچستان برنامه‌های متعدد فرهنگی، اجتماعی و اکرام ایتام و نیازمندان به نیت امام رضا (ع) توسط ادارات کمیته امداد شهرستان های مختلف این استان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در این ایام با همکاری حوزه مسکن و ساختمان این نهاد تمام منازل مددجویی در سطح استان که آماده بهره برداری بوده افتتاح می شود، افزود: امسال در دهه کرامت برنامه‌ریزی لازم توسط حوزه فرهنگی این نهاد در زمینه برگزاری اردوی زیارتی دختران مددجو صورت خواهد گرفت .

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نمایشگاه خودکفایی مددجویان همزمان با آغاز دهه کرامت برگزار می شود، ادامه داد: همچنین در این ایام نسبت به برگزاری جلسه شورای اشتغال استان سیستان و بلوچستان توسط حوزه خودکفایی و اشتغال  اقدام لازم صورت می گیرد.

عبادی با اشاره به اینکه همچنین در این ایام  800 سری جهیزیه به مددجویان واجد شرایط اعطا می شود، یادآور شد:  توزیع هزار بسته سبدغذیی، برگزاری جشن رضوی، برپایی سفره‌ کریمانه با هدف اطعام مددجویان و استقرار میز خدمت از دیگر اقدامات است.

وی اعلام کرد: تمام ادارات کمیته امداد شهرستان های مختلف این استان ضمن بهره‌مندی از حضور مسئولان کشوری و مذهبی حاضر در شهرستان، جشن های رضوی و دهه کرامت خود را در سطح شهرستان ها برگزار می کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوری از ابتدای تیرماه سال‌جاری شروع شده و به منظور ترویج فرهنگ رضوی اداره کل کتابخانه‌های عمومی این استان کتاب‌های مرتبط با این حوزه را به صورت مکتوب و الکترونیکی در اختیار جامعه مددجویی قرار می‌دهد.

عبادی افزود: همزمان با آغاز دهه کرامت به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) دختران نمونه تحت حمایت کمیته امداد در عرصه‌های مختلف تجلیل می شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید