دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۷ / ۱۲:۰۱
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۶۲۸۴۹
گزارشگر : ۹۱
با مشارکت موسسه خیریه فاطمه الزهرا (س) و کمیته امداد

26 دستگاه کولر آبی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان توزیع می‌شود

(یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۰۱

26 دستگاه کولر آبی به ارزش 18 میلیون و 200 هزار تومان بین خانوارهای ایتام و بی‌سرپرست تحت حمایت کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان توزیع می شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گزارشی از انعقاد تفاهم نامه همکاری این نهاد و موسسه خیریه فاطمه الزهرا (س) استان تهران ارایه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمود میرامامی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: با هدف اجرای سیاست‌های برنامه پنج ساله ششم کمیته امداد مبنی بر اعتماد سازی و جلب مشارکت‌های مردمی و سیاست‌های توسعه و ساماندهی مشارکت‌های مردمی تفاهم نامه همکاری بین این نهاد و موسسه خیریه فاطمه زهرا (س) منعقد شد.
وی با اشاره به اینکه هدف اصلی این تفاهم نامه استفاده بهینه از منابع و هم افزایی در ارایه خدمات به خانوارهای نیازمند است، افزود: تهیه 26 دستگاه کولر برای خانوارهای تحت حمایت این نهاد و موسسه خیریه حضرت فاطمه الزهرا (س) با مشارکت 50 درصدی هریک از طرفیت در اولویت قراردارد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هر دستگاه کولر آبی به ارزش 700 هزار تومان و در مجموع 18 میلیون و 200 هزار تومان است، ادامه داد: با توجه به فصل گرمای شدید تابستان بخشی از خانوارهای تحت حمایت از نظر لوازم سرمایشی در شریط دشوار و طاقت فراسایی قرار دارند که این نهاد کمک هزینه خرید وسایل ضروری زندگی برای آنها را تامین و خریداری می کند.

میرامامی یادآور شد: سیاست اصلی این نهاد تعامل و همکاری با موسسات خیریه‌ در تمام بخش‌ها از جمله جهیزیه، لوازم ضروری زندگی، لوازم سرمایشی، گرمایشی، سبدغذایی، امور فرهنگی، کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان، اردوهای زیارتی ساخت و تعمیرات مسکن براساس شرایط همکاری آن موسسه است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان با تقدیر و تشکر از تلاش‌های تمام موسسات خیریه به ویژه موسسه خیریه فاطمه الزهرا (س) استان تهران که برای فقرزدایی و کمک به خانوارهای نیازمند در سطح این استان گام برداشتند ، یادآور شد: پرداخت 10 میلیون تومان برای ساخت مسکن مددجویان مشترک، تامین جهیزیه، بسته های فرهنگی، آموزشی، درمان اکرام ایتام ، اشتغال از جمله کمک های این موسسه خیریه به مددجویان نیازمند و خانوارهای ایتام تحت حمایت این نهاد است.

وی اعلام کرد: این نهاد از همکاری با تمام موسسات خیریه داخل و خارج این استان در زمینه‌های مختلف مانند تهیه سبدغذایی، بسته‌های فرهنگی، کمک معیشت، ایجاد اشتغال، ارایه خدمات درمانی و تحصیلی با نگاه کاهش فقر و آسیب های اجتماعی استقبال می کند.

میرامامی افزود: تعامل و همکاری این نهاد با موسسات خیریه با محوریت مددجویان مشترک می تواند ضمن مدیریت منابع ارایه خدمات به محرومان و اقشار بی بضاعت را هدفمندتر کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید