دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۷ / ۰۷:۳۱
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۶۲۷۴۳
گزارشگر : ۹۱
مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان:

افزایش کمک رسانی مردم به نیازمندان سبب ناامیدی دشمن شد/ کمک پنج میلیارد تومانی سیستان و بلوچستانی‌ها در ماه رمضان

(دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷) ۰۷:۳۱

مردم نیکوکار سیستان و بلوچستان با حضور بی نظیر خود در کمک به نیازمندان پاسخ محکمی به همه بدخواهان نظام دادند.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در جلسه شورای مدیران این نهاد به تشریح اقدامات و برنامه‌های این نهاد در سه ماهه نخست سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمهد عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در این جلسه گفت: با توجه به مصوبات شورای مدیران کمیته امداد در دفتر مرکزی، کنفرانس مدیران شهرستان‌ها تشکیل تا زمینه برای برگزاری شورای مدیران استان سیستان و بلوچستان به منظور تحقق اهداف پیش بینی شده برای سال دوم برنامه پنج سله ششم این نهاد فراهم شود.

وی با تشکر و قدردانی از خدمات تمامی نیکوکاران این استان برای رسیدگی به نیازمندان، افزود: سال گذشته مجموع کمک‌های مردمی به نیازمندان دو میلیارد و 500 میلیون تومان بوده اما این مهم امسال به برکت وجود آقا علی ابن موسی الرضا (ع) و دعای مستمندان به دو برابر تبدیل شد.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان با اشاره به کمک پنج میلیارد تومانی مردم خیر این استان به نیازمندان در ماه مبارک رمضان که در نوع خود بی‌نظیر بود، افزود: سه ماهه نخست سال جاری در ارزیابی صورت گرفته در سطح کشور،  استان سیستان و بلوچستان در کمک نقدی به ایتام رتبه اول را کسب کرده است.

عبادی ادامه داد: ماه مبارک رمضان مردم شریف این استان به نحو احسن در رسیدگی به نیازمندان پای کار بودند و این باعث شد دشمن مایوس شود. 

وی  یادآور شد: همچنین دشمن ثابت کرد که کمیته امداد موفق بوده چرا که اگر این نهاد موفق نبود در تیرراس قرار نمی گرفت بنابراین مقتدرانه ایستاده‌ایم و از این نهاد به عنوان یادگار امام (ره) دفاع می کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اطلاع رسانی، شفاف سازی دقیق، جدی و مدیریت جهادی در اولویت این نهاد قرار دارد، افزود: سال‌جاری علاوه بر اجرای برنامه پنج ساله ششم این نهاد باید راهبرد اساسی برای رسیدن به یک هدف مشخص برمبنای رفع مشکلات مددجویان در سطح استان برنامه ریزی شود.


انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید