دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهر علی اکبر اعلام کرد

افتتاح 2 واحد مسکن مددجویان شهر علی اکبر

افتتاح 2 واحد مسکن مددجویان شهر علی اکبر
دو واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد باحضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهر علی اکبر افتتاح شد.

رئیس کمیته امداد شهر علی اکبر در حاشیه افتتاح مسکن مددجویان تحت حمایت با حضور مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان، کارشناس آموزش و رئیس حراست این نهاد به تشریح فعالیت های عمرانی این نهاد در سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پرویز جهانتیغ، رئیس کمیته امداد شهر علی اکبر گفت: دو واحد مسکن شهر در سال گذشته برای مددجویان تحت حمایت با سرانه 22 میلیون و 500 هزار تومان از محل این نهاد و پنج میلیون تومان آورده مددجو ساخته شده است.

وی با اشاره به اینکه زیربنای هر واحد مسکونی 55 متر مربع است، افزود: امسال چهار مسکن روستایی در دست اقدام بوده که دو واحد در حال اتمام مراحل ساخت و دو واحد دیگر کار پی گذاری انجام شده است

رئیس کمیته امداد شهر علی اکبر ادامه داد: براساس توافقنامه به عمل آمده ساخت و ساز 10 مسکن روستایی مددجویان با همکاری این نهاد و سپاه پاسداران آغاز شده است.
 
جهانتیغ یادآور شد: سال جاری از مجموع ساخت دو مسکن شهری مددجویان یک واحد عملیات بتن ریزی انجام  و واحد دیگر در مراحل  تایید پروانه کار و شرع به ساخت قرار دارد.

وی با بیان اینکه تعمیرات مسکن مددجویان چهار مورد به صورت کامل انجام شده و چهار مورد در حال انجام است، اعلام کرد:  سرانه کمک هزینه تعمیرات مسکن مددجویان به ارزش سه میلیون و 500 هزار تومان است.

انتهای پیام

۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷
تعداد بازدید : ۵۷۳
کد خبر : ۹۶۱

نظرات بینندگان

محمد صنوبری
۱۳۹۸/۰۱/۲۲ Iran
3
0
0

به نام خدای احد با سلام و خسته نباشید خدمت آقای جهانتیغ خداقوت همکار گرامی و عزیز که در دور ترین نقاط منطقه سیستان و بلوچستان در حال خدمت رسانی به محرومین می باشید ،از خداوند منان آرزوی سلامتی و موفقیت را برای شما مسئلت دارم % ارادتمند شما محمد صنوبری


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید