دکمه موبایل منو

اخبار

با هدف بهره‌گیری نیازمندان از خدمات دستگاه‌های اجرایی

110 برنامه فرهنگی همزمان با دهه فجر در زاهدان اجرا می شود

110 برنامه فرهنگی همزمان با دهه فجر در زاهدان اجرا می شود
سال جاری با هدف فراهم سازی زمینه بهره گیری هرچه بیشتر محرومان و نیازمندان از امکانات خدماتی و رفاهی دستگاه های دولتی و غیردولتی 110 برنامه فرهنگی، ورزشی و آموزشی به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر در شهرستان زاهدان اجرا می شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان در همایش جوانان، خانواده و سبک زندگی اسلامی و ایرانی با موضوع اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان زاهدان به تشریح برنامه‌های دهه فجر فرمانداری این شهرستان در سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدالرحمن شهنوازی، سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان در این همایش با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی خدمات بسیاری در سطح شهرها و روستاها ارایه شده است، گفت: امید است مسئولان از فرصت خدمت‌گزاری نهایت استفاده را برای جلب رضایت مردم و بالاخص اقشار بی‌بضاعت ببرند.

وی با اشاره به اینکه در ایام الله دهه فجر 110 برنامه فرهنگی، آموزشی و ورزشی برنامه‌ریزی شده و در حال اجرا است، افزود: همچنین 196 پروژه با اعتبار 314 میلیارد تومان در زمینه فضاهای آموزشی، برق رسانی، کشاورزی و منابع طبیعی در بخش شهری و روستایی شهرستان زاهدان افتتاح می‌شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان ادامه داد: با بهره برداری از این پروژه‌ها برای سه هزار و 436 نفر شغل ایجاد می شود.

شهنوازی با اشاره به اینکه 759 روستای این شهرستان از این پروژه‌ها بهره‌مند می شوند، یادآورشد: 59 عنوان پروژه همزمان با ایام الله دهه فجر در شهرستان زاهدان کلنگ‌زنی می شود که از این تعداد افتتاح هشت پروژه در جدول برنامه‌های فرمانداری این شهرستان لحاظ شده است.

وی افزود: مهمترین پروژه شهرستان زاهدان گازرسانی است که باید تا پایان سال 97، 186 هزار اشتراک گاز وارد شبکه شود به طوری که هم‌اکنون هفت هزار مشترک گازرسانی شده  و مابقی در دست اقدام است.

سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان گفت: باید با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و استطاعت‌های دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد زمینه حضور و مشارکت بیش از پیش آحاد مختلف جامعه در برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فراهم شود.

انتهای پیام

۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۴۴
تعداد بازدید : ۴,۵۷۷
کد خبر : ۷۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید