دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اداره ی شهرستان کنارک

150 نفر از مددجویان شهرستان کنارک ویزیت رایگان شدند

150 نفر از مددجویان شهرستان کنارک ویزیت رایگان شدند
150 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کنارک همزمان با دهه امامت و ولایت و همچنین هفته دولت توسط تیم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان ویزیت رایگان شدند.

رئیس کمیته امداد اداره ی شهرستان کنارک به تشریح عملکرد دهه امامت و ولایت و هفته دولت این نهاد در سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس صیاد، رئیس کمیته امداد اداره ی شهرستان کنارک گفت: کمیته امداد امام (ره) شهرستان کنارک همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت و همچنین به مناسبت هفته دولت اقدامات مختلف در قالب برنامه های فرهنگی ، مذهبی و فرهنگی انجام داده است

وی افزود: به مناسبت عید سعید قربان این نهاد با همکاری خیران اقدام به خرید 10 راس گوسفند به ارزش هشت میلیون تومان کرده و بین ایتام و نیازمندان تحت حمایت و خانوارهای نیازمند توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد اداره ی شهرستان کنارک ادامه داد: برگزاری کلاس های مهدویت با حضور و شرکت 45 نفر از زنان سرپرست خانوار،همسران جوان و جوانان در آستانه ازدواج با موضوعات مختلف شامل مهدویت و انتظار، مهدویت از دیدگاه اهل سنت، آثار و نشانه های ظهور، وظایف مسلمانان در زمان غیبت، به مدت سه روز تشکیل شده است.

صیاد یادآور شد: در این مدت ویزیت رایگان توسط پزشک و همچنین تحویل داروی رایگان میان 150 نفر از مددجویان تحت حمایت با همکاری شبکه بهداشت و درمان این شهرستان صورت گرفته است.

وی گفت: یک دوره کلاس هایی برای همسران جوان متقاضی دریافت جهیزیه با همکاری شبکه بهداشت و درمان برای 600 نفر از مددجویان تحت حمایت با موضوعات مختلف مانند فرهنگی، اجتماعی، بهداشت فردی، بهداشت اجتماعی، مسایل دینی و اعتقادی برگزار شد.

رئیس کمیته امداد اداره ی شهرستان کنارک افزود: برگزاری محافل قرآنی، برنامه و مسابقه قرآنی و همچنین بازخوانی و قرائت خطبه غدیر، شعرخوانی شعرای آئینی، مداحی، تواشیح، اجرای سرود، مسابقه فرهنگی، توزیع و نصب محصولات فرهنگی شامل کتاب، بروشور، لوح فشرده و پوستر  مهمترین عناوین برنامه‌های دهه امامت و ولایت محسوب می‌شوند.

صیاد گفت: توسعه آداب و سنن روز عید سعید غدیر شامل نماز عید، روزه، صدقه، عقد اخوت، زیارت، دید و بازدید، نصب بنر در کلاس ها و کارگاه های آموزشی  از دیگر برنامه هایی هستند که در این ایام اجرا شده است


انتهای پیام


۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹
تعداد بازدید : ۶۰۸
کد خبر : ۶۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید