دکمه موبایل منو

اخبار

حمایت 445 حامی غیربومی از ایتام میرجاوه

حمایت 445 حامی غیربومی از ایتام میرجاوه
221 حامی مرد و 224 حامی زن حمایت مادی و معنوی ایتان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میرجاوه را برعهده دارند.

مدیرکمیته امدادشهرستان میرجاوه گزارشی از کمک های نقدی و غیر نقدی حامیان طرح اکرام ایتام در 9 ماهه نخست سال جاری ارایه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، منصور نورا، رئیس کمیته امداد شهرستان میرجاوه گفت: این نهاد با کمک‌های قابل تقدیر نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و جماعات، فرماندار، معتمدان و مردم خداجوی این شهرستان در سرفصل‌های مختلف شامل فرهنگی، اشتغال‌زایی، درمان، کمک هزینه تحصیلی، بیمه عمر و حوادث، مشاوره و حقوقی در خدمت بهترین مخلوقات خداوند متعال خدمتگزار است.

وی افزود: در همین زمینه کمیته امداد برای توسعه فرهنگ احسان و نیکوکاری، گسترش مسئولیت اجتماعی و افزایش رضایت مندی مددجویان برنامه‌های متنوعی در ایام مختلف سال مانند برگزاری مراسم معنوی جشن رمضان، افطار و اطعام نیازمندان و برپایی پایگاه های جذب حامی تدارک دیده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان میرجاوه ادامه داد: حمایت از خانوارهای نیازمند توسط حامیان برای اعتلای کیان خانوار و حفظ عزت نفس آنها در قالب طرح های اکرام ایتام و محسنین با هدف رفع مشکلات اصلی و اساسی جامعه هدف در امر مسکن، معیشت، فرهنگی، درمانیف بهداشتی و در نهایت خوداتکایی و توانمندی خانوار انجام می شود.

نورا یادآور شد: اجرای طرح «اکرام ایتام» در مرحله اول کودکان بی‌سرپرست که از نعمت پدر یا مادر محروم بوده شناسایی می‌شوند و در نهایت تحت حمایت این نهاد قرار می‌گیرند تا در طول سال از حمایت‌های مادی، معنوی، فردی و اجتماعی حامیان و این نهاد بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به اینکه لازم است کار نیک در جامعه  احیا و ماندگار شود، افزود: هرکسی متناسب با توانایی ها خود پس از بررسی های کارشناسی برای کمک بیشتر به ایتام می تواند در سرفصل های مختلف خدمت به نیازمندان کمک کند.

رئیس کمیته امداد شهرستان میرجاوه گفت: در 9 ماهه نخست امسال 152 میلیون 506 هزار تومان کمک های مردمی در قالب نقدی و 37 میلیون و 888 هزار تومان به صورت غیرنقدی برای کاهش بخشی از مشکلات مددجویان جذب شده است.

نورا با بیان اینکه در طول سال به مناسبت‌های مختلف از جمله ماه مبارک رمضان، محرم و صفر، عید قربان و عیدنوروز اقلام ضروری و اساسی مددجویان شامل سبدکالا، لوازم التحریر، پوشاک، کولرآبی و  تانکر به مددجویان شناسایی شده تحویل می‌شود، یادآور شد: همچنین همزمان با فرارسیدن فصل پاییز و ایجاد تغییرات هوایی 220 چراغ گرمایشی به ارزش 29 میلیون و 700 هزار تومان با مشارکت خیران و حامیان در بین خانوارهای ایتام مناطق کم برخوردار این شهرستان توزیع شده است.

انتهای پیام


۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸
تعداد بازدید : ۷۸۲
کد خبر : ۴۸

نظرات بینندگان

خانم گلشن نیا
۱۳۹۷/۰۴/۲۳
0
0
0

من زن سرپرست خانوار و خانواده یتیم هستیم که بر خلاف نظر آقای ریگی از زحمات کمیته امداد امام خمینی شهرستان میرجاوه نهایت تقدیر و تشکر را دارم چرا که من با چندین یتیم آواره بودم که نه زمینی داشتم و نه خانه ایی ولی کمیته امداد میرجاوه برای من و بچه های یتیمم زمین گرفت و خانه ساخت که من و بچه هایم الان در کمال آسایش و امنیت زندگی کنیم. خانم گلشن نیا:09152963603

خانم گمشادزهی
۱۳۹۷/۰۴/۲۸ United States
0
0
0

با سلام به تمام کسانی که این متن رو میخونن. مطلبی در مورد کمیته امداد میرجاوه به چشمم خورد که بی انصافی در حق زحمات کمیته امداد میرجاوه بود اگه من هم نظر خودم رو اینجا نمی نوشتم چون من و بچه هام هر چی داریم به برکت سر امام و کمیته امداد بالاخص کمیته امداد میرجاوه داریم.

خانم گمشادزهی
۱۳۹۷/۰۴/۲۸ United States
0
0
0

من چند تا بچه یتیم دارم که فشار زندگی دیگه اونقدر بر من زیاد و غیر قابل تحمل شده بود که قصد خودکشی داشتم که در بدترین شرایط زندگیم کمیته امداد میرجاوه به دادم رسید و برای من و بچه هام یک سر پناه ساخت و تا این لحظه آنقدر من و بچه های یتیمم رو حمایت کرده که دیگه منت هر کس و ناکسی رو نکشم و بتونم روی پای خودم بایستم. باز هم از زحمات کمیته امداد بالاخص کمیته امداد میرجاوه کمال تشکر رو دارم. گمشادزهی: 09150312589

کریم ریگی
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ Iran
0
0
1

دزد ترین حرامخور ترین کمیته امداد که تا حالا دیدم کمیته امداد میرجاوه هست تک تک کارمنداش دزدن در ضمن این چند بند که نظر دادن خود کارمندا هستند مردم بدبخت میرجاوه که کمیته ای هستم نه گوشی دارند نه سواد لعنت خدا بر مسئولین دزد بی شرف کنیته امداد میرجاوه خدا لعنتتون کنه دزدای کثیف حرامخور


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید