دکمه موبایل منو

اخبار

مرکز نیکوکاری مسجد مالک اشتر مهرشهر زاهدان افتتاح شد

مرکز نیکوکاری مسجد مالک اشتر مهرشهر زاهدان افتتاح شد
مرکز نیکوکاری مسجد مالک اشترمهرشهر استان سیستان و بلوچستان با هدف ارایه خدمات به نیازمندان محله افتتاح و به بهره برداری رسید.

رئیس اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در آیین افتتاحیه مرکز نیکوکاری مسجد مالک اشتر مهرشهر این استان به تشریح برنامه‌های این حوزه  در سال جاری پرداخت

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدمهدی مباشری، رئیس اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در این آیین گفت: مراکز نیکوکاری با هدف تقویت فعالان عرصه خیر و احسان، حضور آگاهانه و هدفمند مردم در خدمات رسانی به نیازمندان و جذب کمک های نقدی و غیرنقدی اشخاص و نیکوکاران برای توزیع در بین نیازمندان محله فعالیت می کنند.

وی افزود: مراکز نیکوکاری کار ارایه خدمات فرهنگی و اجتماعی به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقاء شاخص های اجتماعی را انجام داده و به نیازمندان هر محله کمک می کنند.

رئیس اداره موسسات خیریه و تشکل‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: مراکز نیکوکاری افتخاری نقش مهمی را در تسهیل خدمت رسانی به نیازمندان ایفا می کنند و خیران کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در سریع‌ترین زمان به دست خانوارهای نیازمند می‌رسانند.

مباشری با اشاره به اینکه مصرف منابع جذب شده از سوی مراکز نیکوکاری برای رفع نیازهای نیازمندان هزینه می‌شود، یادآور شد: این مراکز به صورت کاملا مردمی و خودگردان بدون هیچ وابستگی سازمانی به کمیته امداد و غیرسیاسی امدادرسانی می کنند.

وی اعلام کرد: کمیته امداد تنها وظیفه ایجاد سیستم هدایت، نظارت و پایش حسن عملکرد را نداشته و پشتیبانی مراکز نیکوکاری در صورت لزوم از برنامه های اصلی این نهاد است.

رئیس اداره موسسات خیریه و تشکل‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد افزود: معتمدان محلی و هیات امنا مسجد مالک اشتر مهرشهر نسبت به راه اندازی این مرکز نیکوکاری اقدام کرده و با ارایه درخواست و پیگیری های لازم در امر خدمت رسانی به نیازمندان و محرومان با این نهاد همکاری می کنند

مباشری گفت: امسال 20 مرکز نیکوکاری در شهرستان زاهدان و شهرستان‌های مختلف این استان در امر خدمت رسانی به نیازمندان افتتاح می شود.

انتهای پیام


۲ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸
تعداد بازدید : ۶۷۸
کد خبر : ۴۷۹

نظرات بینندگان

ناشناس
۱۳۹۸/۰۹/۲۶ Iran
0
0
0

واقعیتشو بخایید من دانشجو رشته مدیریت دولتی دانشگاه آزادم از ده سالگی مجبور بودم مرد خونمون باشم پدرم از بچگی وقتی مادرم بیماری خاص پیدا کرد رفت جدا زندگی میکنه یک مادر معلم دارم که بیماری خاص داره.من همیشه برنامه ریزی میکردمو مشکلی نداشتم این چهار سال واسه دانشگاهو شهریم اما این ترم که ترم آخرم بود بخاطر شیمی درمانیو مریضی مادرم مجبور بودم کامل پیشش باشم و اذش مراقبت کنم پس اندازیم که داشتم خرج شد .من الان فقط پنج واحد درس دارم که باید معرفی به استاد بردارم که تموم بشمو مدرکمو بگیرم اما شهریه ت


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید