دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان چابهار

150 مددجوی چابهاری در دهه کرامت اطعام شدند

150 مددجوی چابهاری در دهه کرامت اطعام شدند
به مناسبت دهه کرامت به همت کمیته امداد و خیران این شهرستان 150 مددجوی تحت حمایت با برپایی سفره اطعام و افطاری اطعام شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان چابهار به تشریج برنامه‌های دهه کرامت این نهاد در سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا گلزاری مقدم ، رئیس کمیته امداد شهرستان چابهار در حاشیه این ضیافت که به همت کمیته امداد و خیران این شهرستان برگزار شد گفت: حمایت هرچه بیشتر خیران از مستضعفان و تعامل هرچه بیشتر با این نهاد یکی از اولویت‌های بسیار مهم است و برپایی چنین مراسماتی برگرفته از سیره نبوی است.

وی با تاکید بر همدلی و حفظ وحدت، این مراسم را نمونه‌ای از مردمی بودن خدمات این نهاد عنوان کرد و افزود: در این مراسم که با حضور روستاییان و مددجویان کمیته امداد شهرستان چابهار در روستای طیس کوپان محمدموسی از توابع بخش مرکزی این شهرستان برگزار شد، 150 نفر اطعام شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان چابهار با اشاره به دیگر برنامه‌های دهه کرامت این نهاد، یادآور شد: برگزاری جشن‌های مردمی و آیین گرامیداشت روز دختر در این دهه با محوریت مراکز فرهنگی این نهاد شروع شده است، ادامه داد:  برگزاری برنامه حجاب و عفاف، توزیع سبدغذایی، بازدید از منازل مددجویان، اجرای طرح فلاح از جمله برنامه‌هایی است که در این ایام مورد توجه قرار دارد.

گلزاری مقدم با اشاره به برگزاری برنامه حجاب و عفاف با مشارکت سپاه پاسداران و کمیته امداد این شهرستان، گفت: این آیین با شرکت 600 نفر از بانوان و دختران بسیجی مددجو تحت حمایت برگزار شد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های این دهه با هدف آشنایی با سیره ائمه اطهار (ع)، ایجاد صمیمیت، افزودن شادی و افزایش وحدت بین اقشار مختلف این شهرستان برگزار می شود، اعلام کرد: رفع نیازهای زنان جامعه به ویژه زنان سرپرست خانوار یکی ار رسالت های انقلاب است که برآورده شدن آن ضامن داشتن جامعه‌ای متعالی خواهد بود.

رئیس کمیته امداد شهرستان چابهار افزود: برگزاری دوره های فرهنگی آموزشی مددجویان، عیادت از مددجویان بیمار و سالمند، محفل انس با قرآن کریم، جشن تکلیف برای دختران تحت حمایت و در سن تکلیف از دیگر برنامه‌های این ایام است.

انتهای پیام

۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۱
تعداد بازدید : ۵۲۹
کد خبر : ۴۶۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید