دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان کنارک اعلام کرد

ارائه خدمات آموزش خانواده به 700 مددجوی کنارک

ارائه خدمات آموزش خانواده به 700 مددجوی کنارک
سال گذشته خدمات آموزش خانواده در سرفصل‌های مختلف مانند پیشگیری از اعتیاد، مهارت‌های زندگی، فرزند پروری، آسیب‌های اجتماعی و مدیریت کسب و کار به 700 مددجوی تحت حمایت در شهرستان کنارک ارایه شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان کنارک گزارشی از اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی برای مددجویان در سال گذشته ارایه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس صیاد، رئیس کمیته امداد شهرستان کنارک گفت: سال گذشته 17 نفر از فرزندان مددجو به اردوی سراسری اعزام شدند که از این تعداد هشت نفر دانش آموز دختر مقطع متوسطه اول به استان فارس و 9 نفر از دانش آموزان پسر مقطع متوسطه دوم عازم استان اصفهان شدند.

وی افزود: در این مدت 85 نفر از دانش آموزان مقطع دبستان متوسطه اول و دوم در کلاس‌های مختلف اوقات فراغت شرکت کردند که از این تعداد 50 نفر در پایان کلاس ها به اردوی یک روزه اعزام شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان کنارک ادامه داد: با اجرا طرح پیشگیری از اعتیاد با همکاری شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی ، انجمن مردم نهاد بانوان آفتاب  و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان، 220 نفر از دانش آموزان تحت حمایت ، زنان سرپرست خانوار و همسران جوان آموزش  لازم  فرا گرفتند.

صیاد با اشاره به ارایه خدمات فرهنگی  و تربیتی در ماه مبارک رمضان، گفت: در این مدت با همکاری موسسه جامعه القرآن50 نفر از مددجویان تحت حمایت و 150نفر از دانش آموزان تحت حمایت از فعالیت های قرآنی برخوردارشدند.

وی با اشاره به اجرای دوره‌های مختلف آموزش خانواده، افزود:  700 نفر از مددجویان تحت حمایت در دوره های مختلف که برای آنان در طول سال برگزار شد، شرکت کردند که از این تعداد 520 نفر زنان سرپرست خانوارٍ، 35 نفر از دختران و پسران باز مانده از تحصیل،40 نفر مددجو مستعد اشتغال، 60 زوج جوان، 70 دانش آموزان،15 کودک و 45 نفر ار جوانان در آستانه ازدواج است.

رئیس کمیته امداد شهرستان کنارک اعلام کرد: مخاطبان دوره های آموزشی به هشت گروه از قبیل زنان سرپرست خانوار، دختران و پسران بازمانده از تحصیل، دختران و پسران در آستانه ازدواج، کودکان، دانش آموزان و همسران جوان، طلاب و دانشجویان تقسیم‌بندی شده و  با توجه به محدودیت ارائه آموزش، برای هر گروه اولویت¬های انتخاب در نظر گرفته می شود.

انتهای پیام

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶
تعداد بازدید : ۴,۳۶۶
کد خبر : ۲۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید