دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان سراوان اعلام کرد

برگزاری کارگاه آموزشی آسیب شناسی فضای مجازی ویژه مددجویان شهرستان سراوان

برگزاری کارگاه آموزشی آسیب شناسی فضای مجازی ویژه مددجویان شهرستان سراوان
رئیس کمیته امداد شهرستان سراوان گفت: کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با همکاری پلیس فتا و کمیته امداد شهرستان سراوان برگزار شد

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ناصر ریگی، رئیس کمیته امداد شهرستان سراوان گفت: کارگاه آموزشی آسیب‌شناسی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با همکاری پلیس فتای برای دانشجویان تحت حمایت این شهرستان برگزار شد.

وی افزود: برنامه‌های این دوره آموزشی شامل آسیب شناسی، فرصت ها، باید ها و نبایدهای شبکه های اجتماعی و فضای مجازی است.

رئیس کمیته امداد شهرستان سراوان ادامه داد: هدف اصلی از برگزاری این کارگاه آموزشی آشنایی هرچه بیشتر جوانان با فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و در نتیجه استفاده سودمند از این دنیای بی حد و مرز برای ارتقای سطح زندگی جوانان و به حداقل رساندن آسیب‎‌های آن در ابعاد گوناگون است.

ریگی یادآور شد: در این که با حضور تعداد قابل توجهی از مددجویان تحت حمایت شکیل شد آسیب‌های اجتماعی در فضای مجازی و همچنین اهمیت امنیت در شبکه‌های مجازی، خطرات دوستی های اینترنتی و آثار مخرب اینترنت بر روابط خانوادگی از جمله تهدیدات فضای مجازی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی اعلام کرد: در این کارگاه آموزشی پس از معرفی شبکه‌های واتساپ، وایبر و اهداف پشت پرده تاسیس آنها به ارایه پیشنهادات اخلاقی، شرکت کنندگان با نحوه استفاده و آسیب های موجود در شبکه های مجازی به شیوه های مختلف آشنا شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان سراوان گفت: با برگزاری چنین کارگاه‌های آموزشی تلاش می‌کنیم تا آگاهی و اطلاعات گروه‌های هدف به ویژه دانش‌آموزان، دانشجویان و زنان سرپرست خانوار را در این حوزه ارتقا دهیم.

انتهای پیام

۴ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۴۷
تعداد بازدید : ۴۸۶
کد خبر : ۱,۱۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید