دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۱۸
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۵۷۴۱۳
گزارشگر : ۶۷

برپایی پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها در نمایشگاه پاییزه زاهدان

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۱۸

پایگاه های جشن عاطفه ها با هدف حمایت از دانش آموزان نیازمندان در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا از 19 تا 26 شهریور ماه سال جاری در شهرستان زاهدان دایر شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان برنامه های جشن عاطفه ها در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه شروع سال تحصیلی جدید را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا سرگزی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: بخش های مختلف سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان از جمله اصناف براساس حرفه و تولیدشان همواره یاریگر خیران، کمیته امداد و کمک به نیازمندان بوده اند.

وی افزود: در همین زمینه نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در بخش های اتحادیه، امور صنفی، پوشاک و لوازم التحریر، خواروبار  وکیف وکفش،با هدف تامین مایحتاج مورد نیاز مردم و دانش آموزان در آستانه بازگشایی مدارس از 19 الی 26 شهریورماه سال جاری در شهرستان زاهدان برپا شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان با اشاره به انجام برنامه ریزی های لازم برای استقرار غرفه های جشن عاطفه ها برای تامین نیازهای دانش آموزان نیازمند در نمایشگاه پاییزه شهرستان زاهدان، افزود: تعدادی از غرفه‌ها در فضای این نمایشگاه در اختیار کمیته امداد قرار گرفته است تا بسیاری از کمک های خیران به صورت مستقیم به دست نیازمندان برسد.

سرگزی ادامه داد: در این نمایشگاه محصولات تولیدی استان با 15 درصد تخفیف زیر قیمت بازار عرضه شده و در مجموع اجناس ارائه شده دارای کیفیت مناسبی هستند.

وی با بیان اینکه بازدید 200 هزار نفر از این نمایشگاه به مدت 10 روز پیش بینی شده است، یادآور شد: این نمایشگاه بستر مشارکت‌پذیری دهک های بالای اقتصادی در کمک به خانواده های نیازمند را بالا می‌برد به‌گونه‌ای که گروه‌های ارائه‌ی خدمات و گیرنده‌ی این خدمات به صورت مستقیم و چهره به چهره با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت،معدن و تجارت استان با اشاره به لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت های استان برای کاهش فقر، مطرح کرد: باید با استفاده از از فرصت های درونی و بیرونی استان سیستان و بلوچستان زمینه برای آموزش و تحصیلات تمام دانش آموزان نیازمند فراهم شود و خوشبختانه در این استان برنامه‌ریزی‌های خوبی برای  تامین اقلام تحصیلی دانش آموزان نیازمند در حال انجام است و برکات مثبت آن در طول 9 ماه سال تحصیلی مشخص می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۵۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید